KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15242031
nr 1524 2031
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Norr Mälarstrand. Signerad. Olja på pannå, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 37x42 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:59:52
27/2 13:18:46
300 kr
27/2 19:34:48
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm